با خرید پستی ایران مارکت سنتر، سفارش خود را درب منزل دریافت کرده، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.
 
سبد خرید خالی می باشد.


کتاب تمرینات روزانه برای زنانی که بیش از حد عشق می ورزند

کتاب تمرینات روزانه برای زنانی که بیش از حد عشق می ورزند

دسته کتاب و مجله زیردسته روانشناسی

کتاب تمرینات روزانه برای زنانی که بیش از حد عشق می ورزند
نویسنده / مترجم : رابین نوروود / گلاره بخشی زاده
شابک : 0-84-7323-964-978
ناشر : نقش سیمرغ
توضیحات :
رابین نوروود در این کتاب نگاه زنان را به عشق دگرگون می سازد .او با تمرین های پیشنهادی خود به زنان کمک می کند تا ساختار روابط خود را بهبود بخشیده و و باحفظ سلامت عقل و روح ، آرامش و شوخ طبعی ، روند سالم تری را برای زندگی و عشق ورزیدن در پیش بگیرند . با استفاده از اندیشه های تازه ارائه شده در کتاب حاضر می توانیم مسیر زندگی را بهترین شکل ممکن تغییر دهیم .
در بخش هایی از این کتاب می خوانید:
«بهترین راه برای آماده شدن برای آینده این است که از خود و تمام کسانی که به حال در زندگی تان بوده اند ، شناخت و پذیرش بیش تری پیدا کنید»
«به وجود آوردن یک تغییر واقعی نیازمند رها کردن و تسلیم شدنی است که سختی آن معادل با به صلیب کشیده شدن است»
«بدون اعتماد و احترام دوجانبه ، بسیاری از آن احساسات و تمایلاتی که به اشتباه عشق پنداشته می شوند ، می توانند جای عشق حقیقی را بگیرند و رشد کنند.»
«وقتی ما رفتاری را که در گذشته برای بدست آوردن عشق و علاقه دیگران انجام می دادیم کناربگذاریم ، آنگاه می توانیم حقیقت وجودی خود را کشف کنیم .»
«هر جدالی در زندگی می تواند جدالی روحی و روانی باشد .هر قدر این جدال بزرگ تر و سخت تر باشد . توانایی آن برای پیشرفت دادن روح ما بیش تر است »
«تمام کاری که ما باید انجام دهیم در ارتباط با خودمان است . ما باید حس قلبی خود را تغییر دهیم »

فروشنده: انتشارات تلاش

قیمت: 6,600 تومان

درصد :5

روش خرید: برای خرید کتاب تمرینات روزانه برای زنانی که بیش از حد عشق می ورزند، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید کتاب تمرینات روزانه برای زنانی که بیش از حد عشق می ورزند


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان

محصولات مرتبط
باز گشت زرتشت و اگر جنگ ادامه یابد خودت را فتح کن نه دنیا را قوانین قدرت - نویسنده رابرت گرین چگونه زندگی مشترک خود را از نو و عاشقانه بسازیم
باز گشت زرتشت و اگر جنگ ادامه یابد خودت را فتح کن نه دنیا را قوانین قدرت - نویسنده رابرت گرین چگونه زندگی مشترک خود را از نو و عاشقانه بسازیم
4,900 تومان خرید باز گشت زرتشت و اگر جنگ ادامه یابد 5,000 تومان خرید خودت را فتح کن نه دنیا را 15,600 تومان خرید قوانین قدرت - نویسنده رابرت گرین 10,800 تومان خرید چگونه زندگی مشترک خود را از نو و عاشقانه بسازیم
کتاب هنر عشق ورزیدن بقلم اریک فروم چاپ سی ام کتاب روزی نو با نام خدا – قطعات الهام بخش روزانه کتاب  با استرس فشارهای روانی اجتماعی چه می توان کرد کتاب چطور با هر جور آدمی ارتباط بر قرار کنیم ؟
کتاب هنر عشق ورزیدن بقلم اریک فروم چاپ سی ام کتاب روزی نو با نام خدا – قطعات الهام بخش روزانه کتاب با استرس فشارهای روانی اجتماعی چه می توان کرد کتاب چطور با هر جور آدمی ارتباط بر قرار کنیم ؟
9,800 تومان خرید کتاب هنر عشق ورزیدن بقلم اریک فروم چاپ سی ام 15,600 تومان خرید کتاب روزی نو با نام خدا – قطعات الهام بخش روزانه 19,300 تومان خرید کتاب  با استرس فشارهای روانی اجتماعی چه می توان کرد 22,500 تومان خرید کتاب چطور با هر جور آدمی ارتباط بر قرار کنیم ؟

توجه: بیش از 1000 فروشنده عضو سیستم ایران مارکت سنتر محصولات خود را در این سایت عرضه میکنند و خریداران میتوانند ضمن مقایسه محصولات در محیطی رقابتی، خریدی بهتر و ارزانتر داشته باشند. فروشندگانی که کیفیت و پشتیبانی محصولات خود را رعایت نکنند، از سایت حذف میشوند. 
Designed And developed By N.E.T E-Commerce group
© 2008 All Rights reserved.